Vitajte na našej webovej stránke!

Dvere Spartan, Mostná 20, 949 01 Nitra | info@dverespartan.sk

Môj košík 0

Sklá

Pre výrobu celosklenených dverí, stien a ďalších prvkov používame výhradne sklá európskej provenience. Tie sa kompletne opracovávajú od prvotného rezania až po finálne kalenie a dekorovanie. Sklá sa opracovávajú na najmodernejších strojoch s cieľom vyrobiť taký výrobok, na ktorý sa budete s potešením pozerať i za niekoľko rokov.

Číre sklo (float) – základný typ. Priesvitné, ktoré prepúšťa svetlo, priehľadné t. j., že objekty za sklom sú úplne rozpoznateľné. Vhodné pre dekorovanie nanotlačou, gravírovanie, pieskovanie. Priepustnosť svetla je 88%.

Mliečne sklo (ľadové, matné, satináto). Jednostranne povrchové leptané sklo. Priesvitné ale nie priehľadné. Objekty za sklom sú akoby rozmazané. Je veľmi vhodné pre gravírovanie, tiež sa dá potlačiť nanotlačou a pieskovať. Priepustnosť svetla je 87%.

Tónované sklo (planibel) v hmote prefarbené sklo. Priesvitné, priehľadné, s farebným odtieňom. Či už bronzovým, modrým, šedým alebo zeleným. Vhodné pre gravírovanie a pieskovanie. Priepustnosť svetla podľa 41% - bronz

Reliéfne sklo (ornamentné) vzorované sklo s reliéfnymi plochami. Priesvitné ale nie priehľadné. Nevhodné pre dekorovanie. Priepustnosť svetla podľa typu.

Nástrek lakom

Celosklenené obklady sú nielen praktické ale vďaka nástreku lakom zo zadnej strany dodajú interiéru osobitnosť a zároveň exkluzívny a nadčasový vzhľad. Používame kvalitné laky, ktoré sa nanášajú v niekoľkých vrstvách s dokonalou krycou schopnosťou. Štandardne je na výber 213 odtieňov zo vzorkovníka RAL Classic. Ďalej používame aj farby podľa systému NCS. A preto sa inšpirujte súčastnými trendovými farbami, ktoré sme pre Vás vybrali a doplnili o obľúbené a nadčasové odtiene.

  • farebné odtiene nezodpovedajú presnému skutočnému nástreku na skle. Pre presný návrh doporučujeme vyhotovenie vzorky skla s nástrekom.

Dekory

Dekory vedia sklu vykúzliť individuálny vzhľad. Je jedno či preferujete jednoduché čisté línie, či plnofarebnú fotografiu z Vašej dovolenky, je dekorovanie možnosť, ako cez sklo priblížiť Vašu osobnosť. Vybrať si môžete medzi dekormi, ktoré pre Vás navrhol náš designer a architekt alebo je možnosť spracovania akéhokoľvek Vášho motívu – len fantázia je limitom. Farebné dekory sa prevádzajú pomocou nanotlače, nefarebné gravírovanie, pieskovanie alebo stále častejšie nanotlač.

Viacero dekorov

Vybrali ste si dekor z našej ponuky? Alebo Vám nevyhovuje farba? To nie je žiadny problém. Ponúkame Vám preto možnosť zmeny farby akéhokoľvek dekoru, takže Vaše nové dvere budú dokonale ladiť so zbytkom interiéru.

môj účet

kontakty

newsletter

© 2019 - 2022 Spartan dvere. All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x