Vitajte na našej webovej stránke!

Dvere Spartan, Mostná 20, 949 01 Nitra | info@dverespartan.sk

Môj košík 0
Kategórie

Automatické posuvné dvere

Automatické posuvné dvereAutomatické posuvné dvere
Výrobca: Empty

KONŠTRUKCIA:

Konštrukcia dverí z nerezovej ocele sa používa v chirurgických blokoch a chirurgických miestnostiach. Naše lekárske dvere sú certifikované pre použitie vo farmaceutickom a lekárskom priemysle.

Dvere môžu byť tiež vyrobené z pozinkovanej lakovanej ocele alebo z lakovanej
nehrdzavejúcej ocele.

KRÍDLO DVERÍ:

uzavretá hygienická konštrukcia. Tesnosť zaisťujú špeciálne pánty. Dvere sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá zaisťuje zvukovú a tepelnú izoláciu.

ZÁRUBŇA:

rohová rám zaisťuje odolnú a stabilnú montáž. Tesnosť zaisťuje špeciálne silikónové alebo EPDM tesnenie.Je možné použiť špeciálny obojstranný rám.

ROZMERY:

najpoužívanejšie rozmery sú: výška 2000 mm alebo 2100 mm a šírka od 900 mm do 1400 mm, ale sme pripravení vyrobiť dvere presne podľa potrieb klienta.

AUTOMATIZOVANIE:

kvalitná automatika zaisťuje rýchle a tiché fungovanie dverí. Spínač môže byť ovládaný kolenom alebo dvere môžu byť aktivované radarom. Automatické dvere zabezpečujú rýchle a tiché fungovanie. Dvere môžu byť aktivované lakťovým aktivátorom, radarom alebo špeciálnym senzorom. Batéria zaisťuje určitú funkčnú dobu aj bez pripojeného elektrického napájania. Dvere môžu byť voliteľne vybavené oknom typu PHARMA.Meno:
E-mail:
Správa:

môj účet

kontakty

newsletter

© 2019 - 2022 Spartan dvere. All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x